Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!
Letošní školní výlet prožila VII. C v plném nasazení na paintballu v Hlízově. Místo lavic nás čekala taktika, adrenalin a hlavně hromada zábavy. Ukázali jsme skvělou týmovou spolupráci a fair play – a jako bonus jsme si mohli legálně zastřílet na svého učitele! Domů jsme se vrátili unavení, trochu zmalovaní, ale jako skvělá parta. Díky všem za parádní den! Ing. Šárka Nováková a VII. C














